طراحی وب سایت

طراحی سایت برای هر کسب و کار امری ضروری می باشد، زیرا در دنیای فناوری و تکنولوژی امروز و افزایش روز افزون کاربران اینترنت هر کسب و کاری نیازمند یک سایت در فضای اینترنت برای بیشتر دیده شدن می باشد. همان طور که بیل گیتس در آن جمله معروف خود می گوید “اگر کسب کار شما روی اینترنت نیست، به زودی در دنیای واقعی هم نخواهد بود”.

این را به یاد داشته باشید که وبسایت شما ویترین شماست، یعنی محلی زیبا برای نمایش محصولات و خدماتی که ارائه می دهید، از این رو اگر این ویترین جذابیتی نداشته باشد، مشتریانتان به سمت رقیبان شما تمایل پیدا کرده که این موضوع باعث فروش کمتر خدمات یا محصولات شما و در نتیجه آن درآمد کمتر شما به نسبت سایر رقیبانتان می شود. طبق آمارهایی که وجود دارد، بیشتر کاربرانی که برای بار اول سایتی را باز می کنند و گرافیک آن را نمیپسندند، هرچند که مطالب آن خوب باشد، دیگر به آن سایت سر نمی زنند.

ساخت وب سایت با وردپرس

با داشتن یک سایت بیزینس شما 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته و 365 روز سال به روی جهان باز است.

طراحی وب سایت شخصی

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت فروشگاهی

چرا باید برای بیزینس خود وب سایت داشته باشیم؟

داشتن یک وبسایت برای بیزینس خود به منزله این است که کسب و کار ما به صورت شبانه روزی و با تمامی کارمندان خود به روی تمامی دنیا باز است. بهترین مکان برای نمایش محصولات و خدمات خود، وبسایتی است که هیچوقت فیلتر نمی شود.

طراحی وب سایت وردپرس

اگر هنوز برای کسب و کار خود جایی در فضای مجازی و اینترنت دست و پا نکرده اید، ما به شما کمک می کنیم تا شما بتوانید برای کسب و کارتان مکانی برای معرفی خدمات و محوصلات خود، به بهترین شکل ممکن در این فضا  ایجاد کنید تا از کورس رقابت در میان رقیبانتان عقب نمانید. استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهترین پیشنهاد برای شماست تا هرچه سریع تر وب سایت خود را راه اندازی کنید و با کمک ما به هدف مورد نظر خود برسید. طراحی وب سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای مزایا و معایبی می باشد که مزایای آن برای کسب و کارهای روتین و وب سایت های شخصی، شرکتی و فروشگاهی به مراتب بیشتر از معایب آن می باشد و اولین پیشنهاد برای این نوع از کسب و کارها، استفاده از وردپرس می باشد.

طراحی وب سایت وردپرس

مزایای اصلی طراحی وب سایت وردپرس

سرعت در ساخت سایت

هزینه پایین طراحی سایت

تنوع در قالب ها

ریسپانسیو و رابط کاربری بالا

سازگار با فاکتورهای بهینه سازی و سئو

اُپن سورس یا متن باز بودن وردپرس

تعرفه خدمات طراحی وب سایت

طراحی وب سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی دریچه ای برای معرفی خود، ارائه رزومه، فعالیت ها و سوابق، به اشتراک گذاری نظرات شخصی، نوشته های روزانه، نظرات سیاسی، علاقه مندی ها، فعالیت های فرهنگی هنری و هزاران هزار فعالیت دیگر می باشد. اگرچه با وجود شبکه های اجتماعی و معرفی افراد در آنها کارها کمی آسانتر شده است، اما قابلیت های یک صفحه در هر شبکه اجتماعی هیچ گاه به پای یک وب سایت نمی رسد. از این رو وجود یک وب سایت تحت وب برای افرادی که علاقه به معرفی خود و فعالیت های خود دارند امری ضروری به شمار می رود.

تعرفه طراحی وب سایت شخصی وردپرس 1,500,000 تومان

طراحی وب سایت شرکتی

اگر صاحب یک برند و یا شرکتی هستید بهترین راه ارائه و معرفی خود به دنیای اطراف، حضور در بستر وب و داشتن یک وبسایت شرکتی می باشد. اگر شما دارای یک دفتر کار بزرگ در بهترین مکان هم باشید، این مزیت به تنهایی موفقیت شما را تضمین نمی کند، چراکه فقط برای تعداد معدودی از افراد قابل دسترسی هستید. اما داشتن یک وب سایت برای کسب و کار و برند خود سبب می شود که بیزینس شما همیشه و در همه حال در دسترس طیف عظیمی از مشتریان قرار گیرد.

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی وردپرس 2,000,000 تومان

طراحی وب سایت فروشگاهی

از مزیت های یک وب سایت فروشگاهی همین بس که بدانیم ثروتمندترین فرد دنیا، صاحب یک فروشگاه اینترنتی یعنی فروشگاه اینترنتی آمازون است. اگرچه داشتن یک فروشگاه شیک و بزرگ برای فروش محصولات یک مزیت محسوب می شود، اما هیچ گاه نباید از فواید یک فروشگاه اینترنتی غافل شویم. اگر محصولاتی برای فروش دارید، بهترین و تضمینی ترین راه برای فروش محصولاتتان داشتن یک وب سایت فروشگاهی می باشد.  

تعرفه طراحی وب سایت فروشگاهی وردپرس 3,000,000 تومان
فهرست