خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو یعنی افزایش بازدید طبیعی از طریق موتورهای جستجو. واژه ی seo مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو بوده و به عبارتی می توان گفت اصلی ترین رکن وجود یک وب سایت می باشد. طبق نتایج و آمارهای به دست آمده، سئو بزرگترین کانال ورودی مخاطبان به هر وبسایتی از طریق موتورهای جستجو می باشد که نادیده گرفتن این حجم بزرگ از مخاطب، قطعا ضررهای زیادی به همراه خواهد داشت. اگر صاحب وبسایتی هستید که بهترین مطالب را ارائه می دهید و یا اینکه دارای بهترین محصولات و یا بهترین خدمات برای ارائه هستید، این را بدانید که اگر روی بهینه سازی و سئو سایتتان فعالیتی صورت نگرفته، بود و نبود آن سایت هیچ فرقی نمی کند و وجود آن سایت برای شما هیچ سودی نخواهد داشت.

بهینه سازی و سئو در وبسایت های امروز نقش بسزایی را ایفا می کند، به گونه ای که می توان گفت یک وبسایت با seo قابل قبول و تاثیر گذار یعنی بازدید بیشتر، فروش بیشتر و در نهایت درآمد بیشتر و در مقابل وبسایتی که برای موتورهای جستجو بهینه نشده، فقط هدر رفتن وقت و انرژی می باشد.

خدمات بهینه سازی و سئو

سئو یعنی افزایش درآمد

اگه سایتی داری که واسه سئوش هیچ کاری انجام ندادی، با نداشتن سایت هیچ فرقی نمیکنه. پس زودتر دست به کار شو

سئو وب سایت شخصی

سئو وب سایت شرکتی

سئو وب سایت فروشگاهی

چرا باید وب سایت خود را سئو کنیم؟

فلسفه وجود هر وب سایتی بودن در نتایج برتر گوگل، دیده شدن، سپس سفارش خرید یا خدمات توسط کاربران و در نهایت کسب درآمد می باشد که این مهم جز با فعالیت های اصولی بهینه سازی و سئو روی وب سایت به بار نمی رسد

انجام سئو وبسایت
ارتباط با ما از طریق واتساپ
عضویت در اینستاگرام پل تک

تعرفه خدمات بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت شخصی

وب سایت شخصی راهی برای معرفی خود و حرفه ای که در آن فعالیت می کنیم، به دنیای اطراف می باشد. سئو وب سایت های شخصی در ابتدا با توجه به نام فرد و سپس رزومه و فعالیت های کاری فرد مورد نظر و همچنین خدماتی که ارائه می دهد، صورت می گیرد.

در صورت ارائه محتوا از سوی کارفرما بدون ارائه محتوا از سوی کارفرما
سئو وب سایت شخصی ماهیانه 2,500,000 تومان ماهیانه 3,000,000 تومان

سئو و بهینه سازی وب سایت شرکتی

بهترین راه ارائه خدمات به دنیای اطراف برای یک شرکت، داشتن یک وب سایت و بهینه سازی اصولی آن می باشد. شرکت شما اگر در بهترین مکان و پربازدید ترین مکان شهر هم که باشد، روزانه تعداد معدودی از افراد همان شهر شما را می بینند، چه بسا که کمتر از 1% آنها هم با شما هیچ کاری ندارند. اما با بهینه سازی و سئو وب سایتتان این قابلیت به شما و شرکتتان افزوده می شود که روزانه در معرض دید هزاران نفر از سراسر دنیا قرار گیرید. در بهینه سازی و سئو یک وب سایت شرکتی، مبنای سئو بر پایه ی خدمات ارائه دهنده شرکت می باشد. همچنین از نقش سئو محلی در افزایش مشتریان شرکت در شهر خود نباید غافل شد.

در صورت ارائه محتوا از سوی کارفرما بدون ارائه محتوا از سوی کارفرما
سئو وب سایت شرکتی ماهیانه 3,500,000 تومان ماهیانه 4,000,000 تومان

سئو و بهینه سازی وب سایت فروشگاهی

این روز ها همه ما دیگر با وب سایت های فروشگاهی آشنایی کامل داریم. اگر محصولاتی برای فروش داریم، یکی از راه های فروش محصولاتمان، داشتن فروشگاه اینترنتی می باشد. اما این به تنهایی کافی نیست. وب سایتی که بازدیدی نداشته باشد و روی هیچ محصولی بهینه نشده باشد، صرفا یک ویترین دیجیتال به حساب می آید. در بهینه سازی و سئو وب سایت شرکتی، پایه و مبنای کار بر اساس نوع محصولات، دسته بندی آنها، قابلیت ها، مزایا و معایب و دیگر مشخصات هر محصول صورت می گیرد.

در صورت ارائه محتوا از سوی کارفرما بدون ارائه محتوا از سوی کارفرما
سئو وب سایت فروشگاهی ماهیانه 4,000,000 تومان ماهیانه 4,500,000 تومان
فهرست